C.S.CARGO TRUCKS

Skupina C.S.CARGO aktivně působí prostřednictvím svých dceřiných společností v zemích středoevropského regionu (Česká republika, Slovensko a Polsko) a v Rusku. Patří mezi vedoucí středoevropské subjekty poskytující silniční, leteckou, železniční a námořní dopravu včetně komplexních logistických služeb. Zákaznické portfolio skupiny tvoří přední společnosti řady průmyslových odvětví (automobilový průmysl, potravinářství a nápojářství, stavební průmysl, elektronika a maloobchod a obalový průmysl).

Skupina v současnosti zaměstnává přes 1700 pracovníků a provozuje flotilu 850 vlastních nákladních vozidel, které křižují Evropou.

Prodej vozů

C.S.CARGO v rámci pravidelné obnovy vozového parku ročně prodá desítky použitých vozidel od značek Volvo, Mercedes Benz, MAN, DAF a Scania včetně návěsů a přívěsů značek Krone, Schmitz, Wecon a GTS.

Vozidla prodáváme za nabízenou kupní cenu, případně probíhají internetové aukce. Pokud bude dohoda o ceně, vystavíme kupní smlouvu a fakturu. Po uhrazení kupní ceny bude vozidlo předáno, případně můžeme zajistit další služby, jako např. evidenční STK, vývozové doklady apod.

V případě, že vozidlo je prodáváno v aukci, každý zájemce obdrží přihlašovací údaje do aukce. Aukce probíhá v předem stanovený a vyhlášená termín formou webové aplikace, standardně aukce trvá půl hodiny, každý příhoz méně než dvě minuty před koncem prodlouží aukci o dvě minuty. V případě vítězství v aukci je postup stejný jako při přímém prodeji.